کامپوزیت دندان در کرج

کامپوزیت دندان در کرج

در عصر حاضر سفید بودن دندان ها یکی از ویژگی های اصلی در زیبایی به شمار می آید و روش های بسیاری هم برای آن وجود دارد ولی اغلب روش های خانگی وقتگیر و خسته کننده هستند و ممکن است شما را از ادامه راه منصرف کنند اما جای نگرانی نیست چون این در عصر حاضر روش های بسیار خوبی برای سفید کردن دندان ها در کوتاه مدت وجود دارد که در کلینیک های دندانپزشکی زیبایی انجام می شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از موثرترین شیوه های سفید کردن دندان ها یعنی کامپوزیت دندان آشنا کنیم و برخی مزایای آن را بررسی کنیم پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان یکی از روش های موثر برای ترمیم عیوب دندان ها و اصلاح طرح لبخند است. افرادی که دارای دندان های نامنظم هستند و زمان کافی برای ارتودنسی ندارند می توانند با این روش در سریع ترین زمان ممکن این مشکلات را اصلاح کنند.

کامپوزیت-دندان

کامپوزیت-دندان

دندانپزشک زیبایی برای اینکه بتواند پوسته های نازک کامپوزیت را بر روی دندان ها قرار دهد ممکن است نیاز داشته باشد تا کمی دندان ها را تراش دهد البته این تراش ایجاد شده صدمه ای به مینای دندان وارد نخواهند کرد. انجام این پروسه درمانی معمولا سریع است و در یک جلسه کامل می شود.

منبع: کامپوزیت دندان در کرج

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *